Stort udvalg af skistøvler, ski, googles, skijakker, skiundertøj, skihandsker, ski tilbehør, Snowboard osv. Vi har de kendte mærker som KJUS, Peak Performance, Salomon, Dalbello, Völkl, Fischer, K2, Oakley og mange flere!
Hos Surf&ski Greve har vi et stort udvalg af skihandsker bla. har vi det kendte mærke Hestra.Kom ned i butikken og find den rigtige handske og størrelse, eller kig på vores størrelses guide og bestil din ski handske på nettet.
Hold dig varm på skituren med skiundertøj fra os. Vi har mærker som Peak Performance, X-Bionic og Kari traa.Du kan også kigge forbi vores surf&ski shop i Greve, så finder vi det rigtige skiundertøj til dig.
Vi har et stort udvalg af skijakker til både børn, kvinder og mænd. Vi har mærkerne Kjus, Peak Performance, Salomon, Kari traa, Tritech, Roxy, Quicksilver, Oakley og Burton.
Midlayer er en trøje som man tager på inden under skijakken, for at holde sig ekstra varm.Vi har flere varrianter og mærker, Bla. Kjus midlayer, Peak performance midlayer og salomon midlayer.
Behagelige og varme skisokker er noget af det vigtigste, når man skal afsted på skiferie. Vi har avancerede ski sokker, som transportere sveden væk fra huden og holder dig varm. Vi forhandler de populære skisokker fra Falke. De er designet så de passer perfekt til foden. Hvis du har en tendens til kolde fødder, så vælg derfor en tykkere model.